Clipboard01

Mesiac november bol taktiež bohatý na rôzne aktivity, pri ktorých si naši klienti mohli spríjemniť deň a využiť ho na kreativitu a nápadivosť, nakoľko prebiehali prípravy na vianočné obdobie. 

 

 

 

 

 

 „ Blížia sa Vianoce “

Predvianočné obdobie majú naši seniori veľmi radi, nakoľko si môžu pripraviť adventné vence a vyzdobiť celé zariadenie. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto činnosti.

 

„ Prechádzky “
V novembri bolo ešte pár slnečných dní, ktoré sme využili na pobyt a prechádzky v prírode.

 

„ Prax žiakov zo ZSŠ sv. Františka z Assisi “
Všedné dni našich klientov spestrili žiaci zo SZŠ sv. Františka z Assisi, ktorí boli v našom zariadení na praxi. Na veľkú škodu museli túto prax pre zhoršujúci stav Covid-19 predčasne ukončiť. Ďakujeme im za veľmi pekný prístup k našim seniorom.

„ Spoločná modlitba “
Naši klienti sa veľmi radi spoločne pomodlia v našej kaplnke, kým im to situácia dovolí.

 

„ Najkrajší balkón “

V novembri sme vyhodnotili súťaž o najkrajší balkón a výhercov sme obdarovali malými baličkami.

 

Voľný čas 

Naši seniori, ak to situácia dovolí veľmi radi trávia spoločne voľný čas v družnom rozhovore a spomínaní na dni mladosti.

 

Jubileá 

Mesiac november bol bohatý na dlhovekosť. Pripomenuli sme si 90 rokov pani Odvárkovej a krásnych 102 rokov pána Krížeka. Nezabudli sme ani na meninových oslávencov. Všetkým patrí naše ŽIVIO.

 

„ Medovníčky 

Tradíciou nášho zariadenia je v predvianočnom období pečenie medovníčkov. Tejto voňavej aktivite sa vždy podľa svojich možnosti zúčastní veľa našich klientov. Pri pečení sa šíri vôňa po celom zariadení. Vďaka našim kuchárkam za poskytnutie kuchyne a pomoc.