Clipboard01

V mesiaci apríl sme vo veľkom vítali jar, či už pálením Moreny, skrášlením zariadenia, šibačkou, veľkonočnými zvykmi a tradične sme za pomoci zamestnancov obce postavili máj. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci marec bolo potrebné upratať po zime, nakoľko nám slnečné počasie prialo. Nezabudlo sa ani na jubilantov, jarnú výzdobu zariadenia, posedenie na slnku, prechádzky a cvičenia. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci február sme si spríjemňovali dni rôznymi aktivitami ako napr. modrým dňom, ovocným občerstvením, valentínskym posedením, spoločenskými hrami a podobne. Nechýbala samozrejme ani terapia a sviatky našich klientov. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

Mesiac január bol pre všetkých výnimočný. Zaželali sme si navzájom úspešný a najmä v zdraví prežitý celý Nový rok 2022, posilnili a povzbudili sa svätou omšou, rozdelili úlohy, precvičili motoriku a popriali k jubileám.  Viac si pozriete nižšie :)

Clipboard01

Mesiac december bol výnimočný a pestrý. Naši seniori sa aktívne zapájali do výroby vianočných ozdôb a následne nimi vyzdobili priestory zariadenia, nechýbalo ani vianočné pečenie a obdarovanie našich skôr narodených klientov. Viac si pozriete nižšie :)

Clipboard01

Mesiac november bol taktiež bohatý na rôzne aktivity, pri ktorých si naši klienti mohli spríjemniť deň a využiť ho na kreativitu a nápadivosť, nakoľko prebiehali prípravy na vianočné obdobie. 

Clipboard01Október je mesiac, ktorý je oslavou jesene života a pripomienkou úcty k všetkým starším ľuďom, ktorá by mala byť nenásilná, spontánna a nepretržitá po celý rok, pretože oni si ju zaslúžia. Aj my v našom zariadení celoročne prejavujeme našim starším klientom úctu a náklonnosť v podobe milého slova, úsmevu, zdvorilosti, rešpektu, pozornosti, starostlivosti...

Clipboard01V mesiaci september 2021 naši seniori nezaháľali a aktívne sa zapájali do rôznych cvičení a aktivít, ktoré im spestrili všedné dni.