Clipboard01

V mesiaci september sme si užili jesenné chvíle na čerstvom vzduchu, pokiaľ to počasie dovolilo, skrášlili sme si interiér a exteriér výrobou pekných predmetov, rehabilitovali sme, užili výstavu fotografii v sále obecného úradu a v neposlednom rade sme potešili našich meninových oslávencov. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci august sme spolu so seniormi vytvárali rôzne predmety na skrášlenie zariadenia a užili si peknú akciu varenia gulášu organizovanú obcou Zborov nad Bystricou. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V letnom mesiaci júl seniori opäť nazaháľali a zapájali sa do rôznych aktivít, ktoré sme im s láskou pripravili. Keď to počasie dovolilo užili sme si prechádzky letnou prírodou, tvorili sme, športovali,  cvičili, oslavovali a v neposlednom rade prišli seniorov potešiť príbuzní. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V slnečnom mesiaci jún sa naši klienti zabávali kultúrne, aj športovo. Nechýbali ani zdravotné prechádzky, ktoré si spríjemnili zberom byliniek. Nezabudli ani na gratulantov a voľnočasové aktivity. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci máj sa naši klienti venovali rôznym aktivitám, ako napr. sadeniu muškátov, športu, prácam v záhrade, cvičeniu a prechádzkam v prírode. Nechýbala ani beseda s p. Bezegovou, beseda o včielkach, oddych na slniečku, či slávenie jubilea. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci apríl sme vo veľkom vítali jar, či už pálením Moreny, skrášlením zariadenia, šibačkou, veľkonočnými zvykmi a tradične sme za pomoci zamestnancov obce postavili máj. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci marec bolo potrebné upratať po zime, nakoľko nám slnečné počasie prialo. Nezabudlo sa ani na jubilantov, jarnú výzdobu zariadenia, posedenie na slnku, prechádzky a cvičenia. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

Clipboard01

V mesiaci február sme si spríjemňovali dni rôznymi aktivitami ako napr. modrým dňom, ovocným občerstvením, valentínskym posedením, spoločenskými hrami a podobne. Nechýbala samozrejme ani terapia a sviatky našich klientov. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)