Clipboard01

V mesiaci december si naši klienti užívali už vianočné obdobie. Najskôr tvorením ozdôb, potom príchodom sv. Mikuláša a jeho pomocníkov a neskôr samotnou štedrou večerou. Nižšie ponúkame bližší popis ;-)

 

 

 

 

 

 

„Terapia“
Naši seniori spoločne so študentmi zo SŠ Márie Goretti s veľkým elánom pripravovali ozdoby na Vianoce. Podľa svojich možnosti a ako im zdravotný stav dovolil postupne vyzdobovali stromčeky, interiér aj exteriér zariadenia. Všetkým veľmi pekne ďakujeme.

 

„Mikuláš“
Krásnym predvianočným spestrením pre našich seniorov bola návšteva sv. Mikuláša, ktorý každého obdaril malým darčekom. Ďakujeme!

 

„Svetielko“
V našom zariadení sa zapálilo svetielko, ktoré deti, mládež ale aj starší šírili po celej obci a skončili v kostole na svätej omši. Bola to veľmi pekná akcia, ktorá spojila mladú aj staršiu generáciu.

 

„Veselí džadci“
Zoskupenie „Veselí džadci“ z Čierneho pri Čadci prišli medzi našich seniorov, aby im spríjemnili predvianočný čas. Veľmi pekne ďakujeme.

 

„Žiaci ZŠ“
Žiaci zo ZŠ v Zborove nad Bystricou prišli do nášho zariadenia, aby krásnym pásmom navodili vianočnú atmosféru. Svoje vystúpenie ukončili odovzdaním darčekov pre každého obyvateľa zariadenia. Ďakujeme žiakom aj ich rodinám za darčeky a lásku, ktorú prostredníctvom darčekov odovzdali našim seniorom.

 

„DSSk Nezabúdka“
Neopakovateľné vystúpenie si pre našich seniorov pripravili členovia DSSk Nezabúdky, ktorí krásnymi vianočnými piesňami potešili našich seniorov. Bolo to vystúpenie pripravené s láskou. Veľmi pekne ďakujeme a prajem veľa úspechov v ďalšom účinkovaní.